Deimantinis grąžtas

[page_title]

Deimantinis grąžtas padės greičiau atlikti apdailos darbus

Grąžtai gali praversti tada, kai norima atlikti tam tikrus apdailos darbus, ir tuomet, kada tenka gręžti tam tikro dydžio skyles, neretai keliamas klausimas, koks grąžtas galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Čia visada svarbu laikytis tokios pat taisyklės – pjovimo įrankio struktūra turi būti tvirtesnė nei apdorojamos medžiagos. Taigi, tuo atveju, jei turi būti gręžiamos akmens plytelės ar betonas, pasiteisins tik deimantinis grąžtas, kuris yra pakankamai tvirtas ir galintis suformuoti reikalingo dydžio skyles.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis deimantinį grąžtą?

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte įvertinti , – tai naudojamo įrankio bei grąžto galo suderinamumas. Taip pat labai atidžiai vertėtų rinktis grąžto skersmenį. Svarbu įvertinti tai, kad gręžiant kiaurymės tampa maždaug milimetru didesnės nei buvo numatyta (taip yra dėl to, kad betono gręžimo metu grąžtas daužosi į angos sieneles bei vibruoja). Jei išgręžtos angos turi būti ypatingo tikslumo, tokiu atveju svarbu parinkti tinkamo skersmens grąžtą. Įvertinkite, koks yra maksimalus gręžimo gylis (būsimos angos gylį patartina iš anksto numatyti, nes tai padės pasirinkti tinkamą grąžto ilgį). Kadangi visada tikimasi, kad įsigytas deimantinis grąžtas bus pakankamai patvarus bei ilgaamžis, galima pasidomėti, kokių gamintojų produkcija yra palankiausiai įvertinta – tikėtina, kad tai padės paprasčiau apsispręsti. Taip pat galima pasidomėti, kokias šios produkcijos kainas yra nustatę skirtingi pardavėjai – juk visada norima sutaupyti pinigų.

Svarbiausi deimantinių grąžtų privalumai

Deimantinis grąžtas gali būti pritaikomas itin kietų medžiagų gręžimui. Jis puikiai pasiteisina tada, kai tenka gręžti akmens masės plyteles ar betoną – kitų tipų grąžtai čia ne visada gali pasiteisinti;
Deimantiniai grąžtai naudojami gręžiant ir sausuoju, ir šlapiuoju būdu, tad galima drąsiai teigti, kad jie yra universalūs;
Deimantinių grąžtų pasirinkimas šiuo metu yra ganėtinai platus, tad visada bus galima pasirinkti tokį, kuris puikiai tiks tam tikrų planuojamų darbų atlikimui.
Nors gana dažnai baiminamasi, kad šių grąžtų kaina bus pernelyg didelė, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Palyginę skirtingų pardavėjų nustatytas kainas tikrai galėsite rasti geriausių pasiūlymų.