Deimantinės gręžimo karūnos

Standard Concrete – Premior

FXC – 1″1/4


Advantage – Wavor

FEC Wavor


Asphalt / Refractory – Wavor

FAC Wavor


Universal Concrete – Raidor

FVC Raidor


Universal Concrete – Sharkor

FBC Sharkor

Deimantinio gręžimo technika gali būti taikoma praktiškai bet kur, kur reikia įgręžti tam tikras ertmes. Deimantinės karūnos gali užtikrinti, kad gręžimas bus kur kas greitesnis bei tikslesnis, o šių karūnų taikymas gali būti tikrai labai platus. Taigi, kada ir kur jos gali būti naudojamos, ir kaip išsirinkti tinkamas?

Deimantinių karūnų pritaikymas

Renkantis tinkamas deimantines karūnas visada yra svarbu tai, kam jos yra skirtos. Deimantinės karūnos gali būti pritaikytos labai įvairiems darbams: granito, mūro plytų, betono, gelžbetonio, asfalto bei kitų medžiagų gręžimui. Visada yra svarbu pasirinkti tokias deimantines karūnas, kurios būtų pritaikytos tam tikrų darbų atlikimui, nes tokiu atveju jos ne taip greitai nusidėvės, ir galėsite būti užtikrinti, kad darbai bus atliekami pakankamai greitai bei tiksliai.

Deimantinių karūnų skersmuo

Tai – taip pat labai svarbus kriterijus. Būtina įsitikinti, kad tam tikro skersmens deimantinės karūnos gali būti pritaikomos turimai įrangai. Pavyzdžiui, plytelių gręžimo įrenginiui gali būti pritaikomi kelių skersmenų deimantinės karūnos – 25, 45 ir 68 milimetrų. Žinoma, tai visada priklauso nuo to, kokia konkreti gręžimo įranga yra pasirenkama, ir ją įsigijus paprastai galima rasti specialių priedų, skirtų gręžimui. Palanku yra tai, kad deimantinės karūnos yra ilgaamžės, o vėliau gali būti restauruojamos.

Deimantinių karūnų kaina

Šis kriterijus yra svarbus dažnam pirkėjui, tad galima pasidomėti, kokie pardavėjai yra nustatę palankiausias šios produkcijos kainas. Jei norite greičiau susirasti geriausius pasiūlymus, deimantinės karūnos internetu gali būti vienas geriausių pasirinkimų, nes palyginti nustatytas kainas bus tikrai labai paprasta. Pardavėjai visada pateikia svarbiausius siūlomos produkcijos duomenis (skersmenį, pritaikymą, paskirtį), todėl pasirinkti prekes galima iš tiesų greitai, o palyginus skirtingų pardavėjų nustatytas kainas, bus galima pasirinkti geriausią pasiūlymą.

Deimantinės karūnos visada gali užtikrinti dar greitesnį, tikslesnį bei paprastesnį gręžimą, todėl šis pasirinkimas visada gali būti vienas geriausių. Jei kiltų neaiškumų, kaip būtų galima pasirinkti tinkamiausią produkciją, pasikonsultavę su pardavėjais tikrai gausite atsakymus į iškilusius klausimus, taigi, apsispręsti bus galima kur kas paprasčiau.